Tablica Ogłoszeń

O Firmie

Nasze Biuro rozpoczęło działalność w styczniu 2000 r. jako spółka cywilna, którą założyli wyłącznie licencjonowani zarządcy nieruchomości.
Na przestrzeni kolejnych lat następował dynamiczny rozwój firmy, w efekcie którego zasób zarządzanych przez nas nieruchomości wynosił na koniec 2008 r. prawie siedemdziesiąt budynków Wspólnot Mieszkaniowych, zlokalizowanych na terenie Krakowa i Wieliczki. We wrześniu 2008 r. podjęto decyzję o przekształceniu firmy w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Zespół tworzą licencjonowani zarządcy nieruchomości, administratorzy, inspektorzy nadzoru oraz osoby zajmujące się prowadzeniem wszelkich spraw księgowo rozliczeniowych. Wszyscy nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, szeroką wiedzę oraz niezbędne uprawnienia zawodowe.

Obowiązki zarządcy pełnimy zarówno w budynkach kilkudziesięcioletnich, nierzadko objętych nadzorem konserwatorskim, jak również w nowopowstałych osiedlach mieszkaniowych, cechujących się zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych. Obok licznych referencji, najlepszym potwierdzeniem jakości świadczonych przez nas usług jest ciągła współpraca ze Wspólnotami, które przejęliśmy w zarządzanie zaraz po rozpoczęciu działalności w latach 2000/01.

Na przestrzeni dziesięciu lat nawiązaliśmy rozległe kontakty na rynku nieruchomości, co sprawiło, że naszymi partnerami są wyłącznie sprawdzone podmioty – kancelarie prawne, firmy sprzątające i budowlane – gwarantujące wysoki poziom świadczonych usług za rozsądne wynagrodzenie.
Duża liczba zadowolonych klientów oraz wieloletnia współpraca pozwoliła na zapewnienie szczególnie korzystnych warunków ubezpieczenia budynków będących w zasobach Zarządcy.
Zapewniamy, że wraz z nawiązaniem współpracy dołączą Państwo do grona zadowolonych z usług swojego zarządcy właścicieli i użytkowników lokali. W celu zapoznania się ze szczegółowym zakresem świadczonych przez nas usług, zapraszamy do zakładki Oferta .

Copyright © by admin@zarzadca.krakow.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.